ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5335171
nr 533 5171
rokokostil, höjd: 80 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 28 juli 2008
kl 17:28:04
750 kr
900 kr